Oferta dla biur rachunkowych

Szkolenia z zakresu BHP nie zawsze spełniają oczekiwania osób, które je odbywają. Ich nieodpowiednia forma może przyczynić się do braku potrzebnej wiedzy wśród pracowników, a w związku z tym do większej liczby wypadków przy pracy, za które odpowiada osoba zatrudniająca. Pewnie wiesz o tym zarówno Ty, jak i Twoi klienci. W związku z tym wyszliśmy naprzeciw opracowując  szkolenia BHP w  nowoczesnej formie ciekawych prezentacji VIDEO z lektorem urozmaiconymi quizami i animacjami. 

Promuj nas a my będziemy premiować ciebie!!!

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną  ofertę współpracy w ramach której polecając nas otrzymujecie Państwo prowizję  od zrealizowanych szkoleń przez waszych klientów.

Wyróżniam 2 modele współprac

  • Umieszczasz  logo naszej platformy na swojej stronie internetowej, a klienci którzy zakupią szkolenia poprzez jego klikniecie generują prowizję dla Państwa w wysokości do 40%. Specjalny system zlicza ilość  zakupionych szkoleń, a my wypłacamy Państwu prowizję. 
  • Otrzymujecie Państwo dostęp do platformy szkoleniowej z prawami administratora, i to Wy  Państwo udostępniacie szkolenia waszym klientom. 

W tym wypadku  wysokość  prowizji ustalana jest przez was indywidualnie.  

Szkolenia które Ci  oferujemy są:

  • dostępne 7 dni w tygodniu przez 24 godziny
  • składają się z interesujących video i animacji
  • kompatybilne z komputerami, smartfonami i tabletami
  • przejrzyste dla uczestnika
  • dostępne w różnych językach

Jeśli Chcesz dowiedzieć się więcej na temat szczegółów dotyczących współpracy to  zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 

Szkolenia w trzech językach Z dowolnego miejsca, i dowolnej porze bez ograniczeń czasowych.

Najlepsze szkolenia BHP online

Wygodne Rozwiązanie, Zrób Kurs Przez Internet. Zdobądź Certyfikat.
Zobacz aktualną ofertę szkoleń na naszej platformie.